Novinky 2012

29.11.2012 22:29

Chovateľská stanica Paleur plánuje šteniatka zo spojenia Jasmína Paleur x Rushill Morgan. Šteniatka by sa mali narodiť začiatkom januára 2013. Viac informácii o rodičoch a o tomto spojení, si môžete prečítať na stránkach chovateľskej stanice.

Mimochodom, Jasmína je Elvisova sestra :-).

28.11.2012 13:17

Elvis si bol zabehať dostihy v ARH Marchegg, na poslednom tohtoročnom tréningu. Moc sme tomu tento rok nedali, absolvovali sme len dva tréningy. Snáď v ďaľšej sezóne sa nám podarí viac trénovať a možno sa opäť zúčastníme aj nejakého preteku :-).

23.11.2012 22:42

Dnes oslavuje J-vrh 3.roky !!! HAPPY BIRTHDAY :-)

Elvisku môj, prajem Ti všetko najlepšie, hlavne veľa zdravíčka, spokojnosti, elánu a radosti zo života :-)

19.11.2012 10:19

Tohtoročnú pretekársku sezónu sme ukončili na preteku Mikulovský dvojhrb (ČR). Na tomto preteku sa bežali dve skúšky. V prvom behu sme sa diskli, keď som si zle načasovala povel a namiesto hop – tunel, Elvis akosi započul len tunel a šup do neho. Druhý beh sa nám skutočne vydaril a dokonca sme sa v ňom aj umiestnili na krásnom 2.mieste :-). Ale čo ma ešte viac teší, je fakt, že konečneee máme prvú čistú skúšku! Elvisko ma hlavne veľmi potešil jeho peknými výkonmi a hlavne sústredenosťou, pričom vôbec nemal potrebu riešiť veci mimo parkúru. V skratke, pretek bol výborne zorganizovaný s pohodovou atmosférou, peknými parkúrikmi od rozhodcu a s úžasnými cenami pre všetkých výhercov. Dokonca aj pre disknuté tími :-). Áno, máme cenu aj za disk. Fotky zatiaľ nemáme, ale ak sa na nejakých objavíme, uvidíte ich na našej rajčinke. Video doplním po spracovaní.

29.10.2012 13:31

Zúčastnila som sa s Elvisom víkendového semináru pozitívnej motivácie (PM) vo výcvikovom stredisku Amonra. Mala som obrovské šťastie, že som sa na tento seminár vôbec dostala. Veľké díky patrí cvičiteľke Jane Kořínkovej, ktorá nás "pozitívne namotivovala". Bol to super víkend, z ktorého sme si odniesli drahocenné informácie a rady a síce domov sme odchádzali psychicky totálne vyšťavení, ale stálo to za to!

Takže Elvis, začíname... :-)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>